Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2012/2013 Drukuj Email
Wpisany przez Beata   
Środa, 03 Lipiec 2013 18:58
 Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2012/2013


Konkursy artystyczne


XIV Wojewódzki Festiwal Artystyczny
“Liść Dębu”

Kamil Janoszek – I miejsce „Złoty Liść Dębu” w kat. Soliści

Sonia Gielnik - I miejsce „Złoty Liść Dębu”

VI Międzyszkolny Konkurs Recytatorski w Dąbrowie

Julia Drąg – II miejsce

Karolina Bock - III miejsce

Anastazja Czubek – wyróżnienie

XIX Konkurs Recytatorski w języku niemieckim „Młodzież recytuje poezję”

Sonia Gielnik – IV miejsce w eliminacjach rejonowych (zakwalifikowana do finału)

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Dzieci świata”

Karolina Nowak - II miejsce

Festiwal Piosenki „Jesienne Nutki” - Komprachcice

Natalia Domino, Dominika Liguda, Karolina Bock – III miejsce w kategorii zespoły

XXI Wojewódzki Dziecięcy Festiwal Piosenki - Korfantów’2013

Sonia Gielnik – III miejsce

II Międzyszkolny Przegląd Jasełek - Komprachcice

Zespół z PSP w Domecku - wyróżnienie

V Festiwal Kolęd i Pastorałek

Kamil Janoszek – III miejsce 

X Międzyszkolny Konkurs Kolęd - Domecko

Natalia Gogolok – wyróżnienie

Emilia Waliczek i Teresa Waliczek – wyróżnienie

Sonia Gielnik – III miejsce 

Opolskie Dzieci Śpiewają Kolędy 2012

Kamil Janoszek – nagranie płyty

Konkurs Symboliki Świątecznej „Wielkanocny Kosz” - Świerkle 2013

Teresa Waliczek – I miejsce

Emilia Waliczek - III miejsce

XXI Międzynarodowym Konkursie Plastyki Obrzędowej - Rudniki 2013

Teresa Waliczek – II miejsce

XXII Konkursie Plastyki Obrzędowej „Kroszonki Opolskie 2013”

Emilia Waliczek - wyróżnienie

Gminny Konkurs Wielkanocny

Julia Nicze - I miejsce w kategorii indywidualnej

Agnieszka Smolin – wyróżnienie

XII Gminny Konkurs Ekologiczny „Eko-party”

Julia Nicze - II miejsce w konkursie multimedialnym

Ewa Nicze – III miejsce w konkursie muzycznym

Julia Drąg – III miejsce w konkursie plastycznym

Klasa III – I miejsce w konkursie teatralnym

 

Konkursy przedmiotowe 

 

Wojewódzki Konkurs Matematyczny – etap gminny

Marek Gogolok – II miejsce

Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego – etap gminny

Sylwia Baron - III miejsce

Diecezjalny Konkurs Wiedzy Religijnej ŻAK 2013

Wiktoria Czech – finalistka

Julia Nicze – laureatka

Teresa Waliczek - laureatka

Konkurs Pięknego Pisania

Julia Nicze – II miejsce

Ewa Nicze – III miejsce

Natalia Siano – wyróżnienie

Karolina Nowak – wyróżnienie

Emilia Waliczek - wyróżnienie

Sonia Gielnik – wyróżnienie

Gminny Konkurs Pięknego Czytania „Utwory Juliana Tuwima” w Komprachcicach

Anastazja Czubek – III miejsce

Wiktoria Garbiec – wyróżnienie

Karolina Bock – wyróżnienie

 

Zawody sportowe

  

Bieg Niepodległości zawody gminne

Tobiasz Schoenberg - II miejsce

Tomasz Gala - III miejsce

Indywidualne Zawody Lekkoatletyczne – etap gminny

skok w dal

Tobiasz Schoenberg - I miejsce

Tomasz Gala - III miejsce

Adrian Sosnowski – III miejsce

Nikola Kałdus – III miejsce

biegi 220m

Tobiasz Schoenberg - I miejsce

sztafeta 4x100m chłopcy

Tobiasz Schoenberg - II miejsce

Tomasz Gala - II miejsce

Adrian Sosnowski – II miejsce

Marek Gogolok – II miejsce

sztafeta 4x100m dziewczęta

Nikola Kałdus – II miejsce

Julia Nicze – II miejsce

Paulina Drąg – II miejsce

Sonia Gielnik – II miejsce

biegi 660m

Marek Gogolok – II miejsce

Mini Piłka Siatkowa

2 MIEJSCE  PSP Domecko (drużyna w składzie: Tomasz Gala, Tobiasz Schoenberg, Dawid Kasperek, Adrian Sosnowski, Marek Gogolok)

Mini Piłka Nożna

3 MIEJSCE PSP Domecko (drużyna w składzie: Tomasz Gala, Tobiasz Schoenberg, Dawid Kasperek, Adrian Sosnowski, Marek Gogolok, Mateusz Pawleta,)

Mini Piłka Nożna

2 MIEJSCE PSP Domecko (drużyna w składzie: Paulina Drąg, Sonia Gielnik, Wiktoria Czech, Julia Nicze, Nikola Kałdus, Teresa Waliczek, Izabela Grochocka)

Dwa Ognie klasy 5-6

3 MIEJSCE PSP Domecko (drużyna w składzie: Tomasz Gala, Tobiasz Schenberg, , Adrian Sosnowski, Marek Gogolok, Mateusz Pawleta, Paulina Drąg, Sonia Gielnik, Izabela Grochocka, Julia Nicze, Teresa Waliczek, Nikola Kałdus)

Dwa Ognie klasa 4 i młodsi

4 MIEJSCE PSP Domecko (drużyna w składzie: Dawid Kasperek, Tobiasz Kandziora, Piotr Czech, Mateusz Leja, Paweł Halikowski, Aleksander Sanetra, Nikola Kasik, Emilia Waliczek, Ewa Nicze, Karolina Bock)

Mały Olimpijczyk klasa 4 i młodsi

4 MIEJSCE PSP Domecko (drużyna w składzie: Dawid Kasperek, Tobiasz Kandziora, Piotr Czech, Mateusz Leja, Aleksander Sanetra, Natalia Siano, Emilia Waliczek, Ewa Nicze, Zuzanna Notka, Angelika Miensok)

Mały Olimpijczyk klasy 5 i 6

1 MIEJSCE PSP Domecko (drużyna w składzie: Tomasz Gala, Tobiasz Schenberg, Adrian Sosnowski, Kamil Janoszek, Mateusz Pawleta, Paulina Drąg, Sonia Gielnik, Wiktoria Czech, Julia Nicze, Nikola Kałdus)

Plebiscyt na Najlepszego Sportowca Szkół Podstawowych Gminy Komprachcice

Piotr Czech - Najlepszy sportowiec PSP Domecko w kategorii chłopców klas I – III w Plebiscycie OSiR Komprachcice w roku szkolnym 2012/2013

Angelika Miensok  - Najlepszy sportowiec PSP Domecko w kategorii dziewcząt klas I – III w Plebiscycie OSiR Komprachcice w roku szkolnym 2012/2013

Adrian Sosnowski - Najlepszy Sportowiec Publicznej Szkoły Podstawowej w Domecku w plebiscycie OSiR Komprachcice

Nikola Kałdus - Najlepszy Sportowiec Publicznej Szkoły Podstawowej w Domecku w plebiscycie OSiR Komprachcice

 

Konkursy szkolne

  

Etap szkolny Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego

Do etapu gminnego zakwalifikowały się: Wiktoria Czech, Karolina Nowak

Etap szkolny Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

Do etapu gminnego zakwalifikowali się: Marek Gogolok, Teresa Waliczek, Adrian Sosnowski

Etap szkolny Wojewódzkiego Konkursu Przyrodniczego

Do etapu gminnego zakwalifikowali się: Teresa Waliczek

Etap szkolny Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego

Do etapu gminnego zakwalifikowali się: Sylwia Baron, Marek Gogolok

Etap szkolny Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

Do etapu gminnego zakwalifikowały się: Wiktoria Czech, Julia Nicze, Sylwia Baron

Etap szkolny Międzyszkolnego Konkursu Kolęd

Laureatami zostali w kategorii klas I-III: Natalia Gogolok (klas II)

                                                                   Karolina Bock (klasa III)

Laureatami zostali w kategorii klas IV-VI: Sonia Gielnik (klasa V)

                                                                       Kamil Janoszek (klasa V)

                                                                       Emilia i Teresa Waliczek (klasa IV i VI)

Etap szkolny Konkursu Recytatorskiego – „Dzieci recytują swoje ulubione wiersze”

W kategorii klas I laureatami zostali: Anastazja Czubek, Julia Drąg i Mikołaj Nowiński

W kategorii klas II laureatami zostali: Natalia Gogolok, Mateusz Leja i Aleksander Pawleta

W kategorii klas III laureatami zostali: Karolina Bock, Natalia Domino i Aleksandra Gonsior

Konkurs plastyczny- „Panna Marzanna – i Ty możesz zostać małym projektantem mody”

Laureatami zostali Mateusz Leja (klasa II)  i Paulina Drąg (klas V)

Wyróżnienie zdobył Mikołaj Nowiński (klasa I)

Konkurs fotograficzny zorganizowany z okazji Dnia Ziemi

Laureatkami zostały Emilia Waliczek (klasa IV) oraz Sylwia Baron (klas VI)

Konkurs „Najpiękniejsze zwierzę” zorganizowany z okazji Światowego Dnia Ziemi

Zwierzę Pawła Halikowskiego (klasa III)

Konkurs „Najpiękniejsza roślina” zorganizowany z okazji Światowego Dnia Ziemi

Roślina Emilii Waliczek (klasa IV)

Konkurs „Najpiękniejsza charakterystyka rośliny” zorganizowany z okazji Światowego Dnia Ziemi

Teresa Waliczek (klasa VI)

Konkurs „Najpiękniejsza charakterystyka zwierzęcia” zorganizowany z okazji Światowego Dnia Ziemi

Ewa Nicze (klasa IV)

Etap szkolny Konkursu Pięknego Czytania

W kategorii klas I laureatką została: Anastazja Czubek

W kategorii klas II laureatką została: Wiktoria Garbiec

W kategorii klas III laureatką została: Karolina Bock

 Szkolny Konkurs Matematyczny „Mistrz liczenia”

W roku szkolnym 2012/2013 tytuł „Mistrza liczenia” zdobyła uczennica klasy 4 Natalia Siano

Szkolny Konkurs dla klas IV – VI „Agent Matematyczny”

Karolina Nowak – I miejsce

Teresa Waliczek – II miejsce

Adrian Sosnowski – III miejsce


Zmieniony: Piątek, 05 Lipiec 2013 21:19


 


Uzywamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: swiadczenia uslug, statystyk.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawien Twojej przegladarki oznacza, ze beda one umieszczane w Twoim urzadzeniu koncowym.
Pamietaj, ze zawsze mozesz zmienic te ustawienia. Szczegoly znajdziesz w Polityce Prywatnosci.