Współpracujemy z Mniejszością Niemiecką - czerwiec 2016 Drukuj Email
Wpisany przez Beata   
Wtorek, 21 Czerwiec 2016 12:52

Projekt Konsolidierung der Begegnungsstätten ,, Mein Haus - da wohne ich֞

W ramach tego projektu uczniowie naszej szkoły brali udział w warsztatach na terenie szkoły. Tematem projektu była rodzina i dom, na warsztatach plastycznych uczniowie wykonywali  domki z papieru i poszczególne pomieszczenia w domu. W trakcie warsztatów kulinarnych przygotowaliśmy pyszne i zdrowe sałatki, a podczas warsztatów sportowych uczniowie brali udział w różnych konkurencjach sportowych i bawili się na swieżym powietrzu. Było również wiele quizów a na końcu rozdanie nagród dla kazdego można było otrzymać piłkę, skakankę albo paletki do babingtona. Wszyscy świetnie się bawili!!
 

 

alt


Zmieniony: Wtorek, 21 Czerwiec 2016 20:57


 


Uzywamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: swiadczenia uslug, statystyk.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawien Twojej przegladarki oznacza, ze beda one umieszczane w Twoim urzadzeniu koncowym.
Pamietaj, ze zawsze mozesz zmienic te ustawienia. Szczegoly znajdziesz w Polityce Prywatnosci.