Osiągnięcia uczniów
Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2014/2015 Drukuj Email
Wpisany przez Beata   
Poniedziałek, 07 Wrzesień 2015 20:39

Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2014/2015

 Konkursy artystyczne
 

XVI Wojewódzki Festiwal Artystyczny „Liść Dębu” Dąbrowa 2015

Emilia Waliczek – II miejsce w kategorii soliści                                                                                                             

Festiwal Piosenki „Jesienne Nutki”

Karolina Bock, Natalia Domino – II miejsce

XVI Ogólnopolski Przegląd Piosenki Religijnej „Dobrze jest śpiewać naszemu Panu – Komprachcice 2014”

Emilia Waliczek – I miejsce

XVIII Ogólnopolski Festiwal Piosenki Religijnej „Corda Cordi” – Brzeg 2015

Emilia Waliczek – III miejsce

V Ogólnopolski Festiwal Piosenki Anny Jantar i Jarosława Kukulskiego

Emilia Waliczek – I miejsce

XXI Konkurs Recytatorski w języku niemieckim „Młodzież recytuje poezję”

Karolina Bock – III miejsce w eliminacjach gminnych

VII Międzyszkolny Konkurs Recytatorski „Impresje 2015…Dom”

 Zuzanna Notka – I miejsce                                                                                                       

XIV Gminny Konkurs Ekologiczny „Eko-party” – „Kwiaty barwą i zapachem nas zachwycają, a zioła zdrowia dodają”

Konkurs fotograficzny

Agnieszka Smolin - II miejsce

Emilia Waliczek- II miejsce

Zuzanna Notka- III miejsce

Ewa Nicze- III miejsce

Pokaz mody

Aleksandra Słota – II miejsce

Karolina Skrzipczyk – IV miejsce

Konkurs piosenki

Natalia Gogolok – I miejsce

Samanta Miensok – IV miejsce

Międzynarodowy Konkurs Plastyki Obrzędowej - Rudniki 2014

Emilia Waliczek – II miejsce w kategorii „Zdobienie jaj wielkanocnych. Metoda rytownicza”

XXIV Wojewódzki Konkurs Kroszonkarski „Kroszonki Opolskie 2015”

Emilia Waliczek – II miejsce

Wojewódzki Konkurs Zdobienia Jaj Wielkanocnych „Pisanka 2015”

Emilia Waliczek – nagroda

Konkurs plastyczny dla uczniów klas I-III WODA i JA zorganizowany przez firmę PROKADO w Prószkowie

Karolina Skrzipczyk – wyróżnienie

Gminny konkurs fotograficzny „Przyroda naszej gminy”

Karolina Bock – I miejsce

Nikola Kasik i Emilia Waliczek – wyróżnienie
   

Konkursy przedmiotowe
  

Wojewódzki Konkurs Matematyczny – etap gminny

Natalia Siano – I miejsce                                                                                                          

Wojewódzki Konkurs Matematyczny – etap wojewódzki

 Natalia Siano - laureatka                                                                                                      

Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego – etap gminny

Karolina Bock – I miejsce                                                                                                                              

Wojewódzki Konkurs Polonistyczny – etap gminny

Natalia Siano – III miejsce

Zuzanna Notka – III miejsce

Diecezjalny Konkurs Wiedzy Religijnej ŻAK 2015 – etap rejonowy

Emilia Waliczek, Zuzanna Notka, Karolina Bock, Paweł Wenzel, Agnieszka Smolin – zakwalifikowani do finału

Diecezjalny Konkurs Wiedzy Religijnej ŻAK 2015 - finał

Emilia Waliczek – laureatka

Zuzanna Notka, Karolina Bock, Paweł Wenzel, Agnieszka Smolin – finaliści

 Konkurs Ogólnopolski: Olimpiada Wiedzy Archimedes. Plus MATEMATYKA . PLUS

Emilia Waliczek – laureatka I stopnia z wyróżnieniem

Natalia Siano – laureatka I stopnia

Mateusz Leja –  laureat II stopnia

Aleksander Pawleta, Paweł Halikowski – laureaci III stopnia

Michał Litwiniec – laureat IV stopnia

Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy Archimedes Plus Matematyka

Adam Hankus – laureat III stopnia

Gminny Konkurs Matematyczny dla uczniów klas III

Adam Hankus –  I miejsce

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „KANGUR 2015”

Adam Hankus – wyróżnienie 

Gminny Konkurs Pięknego Pisania

Ewa Nicze – I miejsce

Gminny Konkurs Czytelniczy „Śladami Tomka Wilmowskiego”

Zuzanna Notka, Natalia Siano, Emilia Waliczek – I miejsce

Gminny Konkurs Pięknego Czytania (dla uczniów klas IV-VI)

 Natalia Siano – I miejsce  

Gminny Konkurs Pięknego Czytania w Komprachcicach (dla uczniów klas I-III)

Karolina Skrzipczyk – II miejsce

Samanta Miensok – III miejsce

I Gminny Konkurs Profilaktyczny „Po co wokół wszystkich bić, można przecież w zgodzie żyć”

Zuzanna Notka - I miejsce   
 

Zawody sportowe
  

Indywidualne Zawody Lekkoatletyczne – etap gminny

Sztafeta 4x60m chłopcy

kategoria kl. I – III – II miejsce

Piotr Czech

Michał Pawleta

Aleksander Sanetra

Adam Hankus

Sztafeta 4x60m dziewczęta

kategoria kl. I – III - III miejsce

Julia Liguda

Paulina Nierobisz

Helena Pawleta

Samanta Miensok

Skok w dal

Piotr Czech -  I miejsce

Bieg 300m

Piotr Czech -  II miejsce

Emilia Waliczek -  III miejsce

Paweł Halikowski -  III miejsce                                      

Bieg 600m

Dawid Kasperek - I miejsce

Piłeczka palantowa

Paulina Nierobisz -III miejsce

II Miejsce Mały Olimpijczyk Etap Gminny

Klasy IV

II Miejsce Mini Piłka Nożna Etap Gminny

Dziewczęta klasy IV – VI, najlepsza zawodniczka Ewa Nicze

II Miejsce Zawody Unihokeja Etap Gminny

Chłopcy klasy IV – VI
                 

Konkursy szkolne
  

Etap szkolny Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego

Do etapu gminnego zakwalifikowali się: Karolina Bock, Aleksander Pawleta

Etap szkolny Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego

Do etapu gminnego zakwalifikowały się: Zuzanna Notka, Natalia Siano

Etap szkolny Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

Do etapu gminnego zakwalifikowały się: Natalia Siano. Emilia Waliczek

Etap szkolny Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

Do etapu gminnego zakwalifikowali się: Zuzanna Notka, Paweł Halikowski

Konkurs językowy – English is everywhere  

Zwycięzcy: Agnieszka Smolin, Michał Litwiniec

 Konkurs fotograficzny „Wiosenne przebudzenie”

Zwycięzcy: Paweł Zapała, Zuzanna Notka

Konkurs na najpiękniejszą marzannę

Zwycięzcy: Aleksander Sanetra i Michał Pawleta, Julia Drąg

Konkurs „Najpiękniejsze zwierzę” zorganizowany z okazji Światowego Dnia Ziemi

Piesek syberian husky Angeliki Miensok

Konkurs „Najpiękniejsza roślina” zorganizowany z okazji Światowego Dnia Ziemi

Anturium należące do Oli Gonsior

Konkurs „Najpiękniejsza charakterystyka rośliny” zorganizowany z okazji Światowego Dnia Ziemi

Zuzanna Notka (opis storczyka)

Konkurs „Najpiękniejsza charakterystyka zwierzęcia” zorganizowany z okazji Światowego Dnia Ziemi

Dominika i Julia Liguda (opis pieska)

Etap szkolny Konkursu Pięknego Czytania

W kategorii klas I laureatką została: Samanta Miensok

W kategorii klas II laureatką została: Karolina Skrzipczyk

W kategorii klas III laureatką została: Julia Drąg

Szkolny Konkurs Wiedzy o Św. Janie Bosko

kategoria klas II-III

Paweł Pekar – I miejsce

Adam Hankus – I miejsce

Julia Drąg – II miejsce

kategoria klas IV-VI

Natalia Siano – I miejsce

Paweł Wenzel – II miejsce

Agnieszka Smolin – III

Konkurs na najpiękniejszy różaniec

Zwycięzcy: Karolina Skrzipczyk, Seweryn Krawczyk, Agnieszka Smolin, Ewa Nicze, Emilia Waliczek, Natalia Domino, Zuzanna Notka

Szkolny Konkurs „Matematyka na szóstkę”

Zwycięzcy: Ewa Nicze, Natalia Siano

 

 


Zmieniony: Poniedziałek, 07 Wrzesień 2015 20:50


 
Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2013/2014 Drukuj Email
Wpisany przez Beata   
Piątek, 18 Lipiec 2014 23:41
 Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2013/2014

  

 

Konkursy artystyczne

 

XV Jubileuszowy Wojewódzki Festiwal Artystyczny „Liść Dębu”

Kamil Janoszek – I miejsce                                                                                                              
Sonia Gielnik – I miejsce

XIII Festiwal „Piosenki z serduszkiem”

Kamil Janoszek – II miejsce 

XXII Ogólnopolski Festiwal Piosenki „Piosenkobranie 2014”

Kamil Janoszek – wyróżnienie 

VI Ogólnopolski Festiwal Kolęd i Pastorałek

Kamil Janoszek – III miejsce

XX Konkurs Recytatorski w języku niemieckim „Młodzież recytuje poezję”

Sonia Gielnik – III miejsce w eliminacjach rejonowych                                                         
Karolina Bock – II miejsce w eliminacjach gminnych

Gminny Konkurs Recytatorski „Impresje 2014…Piękno”

 Sonia Gielnik – II miejsce                                                                                                       

Gminny Konkurs Recytatorski Poezji Ks. Jana Twardowskiego

 Sonia Gielnik – III miejsce      

 Międzyszkolny Konkurs Kolęd

Sonia Gielnik – I miejsce

XIII Gminny Konkurs Ekologiczny „Eko-party”

konkurs plastyczny

Dominika Liguda - II miejsce

przedstawienie teatralne

III klasa -  II miejsce

kategoria rzeźba

Dawid Kasperek – II miejsce

konkurs multimedialny

Paulina Drąg – III miejsce

XXII Międzynarodowy Konkurs Plastyki Obrzędowej - Rudniki 2014

Emilia Waliczek – III miejsce

XXIII Wojewódzki Konkurs Kroszonkarski „Kroszonki Opolskie 2014”

Emilia Waliczek – wyróżnienie

IV Ogólnopolski Festiwal Piosenki Anny Jantar i Jarosława Kukulskiego

Emilia Waliczek – III miejsce 

 

Konkursy przedmiotowe

 

  

Wojewódzki Konkurs Matematyczny – etap gminny

Marek Gogolok – I miejsce 

Natalia Siano – II miejsce                                                                                                           

Paulina Drąg – III miejsce

Wojewódzki Konkurs Matematyczny – etap wojewódzki

Marek Gogolok - laureat                                                                                                        

Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego – etap gminny

Marek Gogolok – IV miejsce                                                                                                                             

Wojewódzki Konkurs Polonistyczny – etap gminny

Paulina Drąg – III miejsce

Diecezjalny Konkurs Wiedzy Religijnej ŻAK 2014

Natalia Siano – laureatka

Zuzanna Notka – finalistka

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur 2014”

Adam Hankus (klasa II) – wyróżnienie

Natalia Siano – wyróżnienie

Marek Gogolok – Wyróżnienie

Ogólnopolska Olimpiada Matematyczna „Zebra”

Paulina Drąg – wyróżnienie

Ogólnopolska Olimpiada „Olimpusek z języka angielskiego”

10 uczniów z klas II i III brało udział w konkursie, wszyscy otrzymali pamiątkowe dyplomy

Gminny Konkurs Pięknego Pisania

Ewa Nicze – I miejsce

Paweł Halikowski – II miejsce

Gminny Konkurs Wiedzy O Świecie Omnibus

Mateusz Leja - V miejsce

Gminny Konkurs Pięknego Czytania w Komprachcicach

Karolina Skrzipczyk – III miejsce

  

Zawody sportowe




Indywidualne Zawody Lekkoatletyczne – etap gminny

skok w dal

kategoria kl. I – III

Michał Pawleta - II miejsce

Dominika Liguda - II miejsce

Aleksandra Gonsior - I miejsce

kategoria kl. IV – VI

Tomasz Gala - I miejsce

Marek Gogolok - II miejsce

Tobiasz Schoenberg - III miejsce

Sonia Gielnik - II miejsce

sztafeta 4x60m chłopcy

kategoria kl. I – III – II miejsce

Piotr Czech

Michał Pawleta

Aleksander Pawleta

Radosław Różyczka

kategoria kl. IV – VI - I miejsce                                                 

Tomasz Gala                                        

Marek Gogolok                                   

Dawid Kasperek                                   

Jason Hergesell

sztafeta 4x60m dziewczęta

kategoria kl. I – III - III miejsce

Dominika Liguda

Wiktoria Garbiec

Angelika Miensok

Julia Liguda

kategoria kl. IV – VI - II miejsce                                                

Paulina Drąg

Emilia Waliczek

Ewa Nicze

Sonia Gielnik                                                      

Bieg 60m

Dawid Kasperek  - III miejsce

Jason Hergesell  - II miejsce

Skok w dal

Tomasz Gala -  I miejsce

Marek Gogolok - II miejsce

Tobiasz Schoenberg - III miejsce

Sonia Gielnik - II miejsce                                         

Bieg 600m

Marek Gogolok - I miejsce

Piłeczka palantowa

Tomasz Gala - II miejsce

I Miejsce Halowa Piłka Nożna Etap Gminny

Marek Gogolok, Tobiasz Schoenberg, Tomasz Gala, Jason Hergesell, Mateusz Pawleta, Dawid Kasperek, Tobiasz Kandziora

III Miejsce Halowa Piłka Nożna Etap Gminny

Sonia Gielnik, Paulina Drąg, Marzena Sosnowska, Zuzanna Notka, Ewa Nicze, Natalia Siano,

I Miejsce Mini Piłka Siatkowa Etap Gminny

Marek Gogolok, Tobiasz Schoenberg, Tomasz Gala, Jason Hergesell, Mateusz Pawleta, Dawid Kasperek,

IV Miejsce Mini Piłka Siatkowa Etap Gminny

Sonia Gielnik, Paulina Drąg, Marzena Sosnowska, Izabela Grochocka,

I Miejsce Ringo Etap Gminny

Marek Gogolok, Tobiasz Schoenberg, Tomasz Gala, Jason Hergesell, Dawid Kasperek

I Miejsce Ringo Etap Gminny

Sonia Gielnik, Paulina Drąg, Marzena Sosnowska, Izabela Grochocka, Ewa Nicze

I Miejsce Mały Olimpijczyk Etap Gminny

Marek Gogolok, Tobiasz Schoenberg, Tomasz Gala, Jason Hergesell, Dawid Kasperek, Michał Pawleta, Sonia Gielnik, Paulina Drąg, Marzena Sosnowska, Ewa Nicze,

I Miejsce Mały Olimpijczyk Etap Gminny

Michał Pawleta, Aleksander Sanetra, Piotr Czech, Radosław Różyczka, Andrzej Smolin, Agnieszka Smolin, Karolina Bock, Ewa Nicze, Dominika Liguda, Natalia Siano, Emilia Waliczek,

II Miejsce Dwa Ognie Etap Gminny

Marek Gogolok, Tobiasz Schoenberg, Tomasz Gala, Jason Hergesell, Dawid Kasperek, Sonia Gielnik, Paulina Drąg, Marzena Sosnowska, Ewa Nicze, Izabela Grochocka,

IV miejsce Dwa Ognie Etap Gminny

Paweł Halikowski, Andrzej Smolin, Radosław Różyczka, Michał Pawleta, Aleksander Sanetra, Piotr Czech, Agnieszka Smolin, Aleksandra Gonsior, Zuzanna Notka, Ewa Nicze, Natalia Siano, Dominika Liguda, Emilia Waliczek,

III Miejsce Mini Piłka Nożna Etap Gminny

Marek Gogolok, Tobiasz Schoenberg, Tomasz Gala, Jason Hergesell, Mateusz Pawleta, Dawid Kasperek, Tobiasz Kandzoira

IV Miejsce Mini Piłka Nożna Etap Gminny

Sonia Gielnik, Paulina Drąg, Marzena Sosnowska, Zuzanna Notka, Ewa Nicze, Natalia Siano,

Emilia Waliczek, Izabela Grochocka

Wojewódzki Turniej Badmintona dzieci i żaków w Komprachcicach

Agnieszka Smolin – XVII miejsce

Natalia Domino - XVII miejsce

Andrzej Smolin – XIII miejsce

Międzynarodowy Turniej Badmintona żaków w grze pojedynczej dziewcząt

Agnieszka Smolin – XXIII miejsce

Plebiscyt na Najlepszego Sportowca Szkół Podstawowych Gminy Komprachcice

Michał Pawleta - Najlepszy sportowiec PSP Domecko w kategorii chłopców klas I – III w Plebiscycie OSiR Komprachcice w roku szkolnym 2013/2014

Tobiasz Schoenberg - Najlepszy Sportowiec Publicznej Szkoły Podstawowej w Domecku w plebiscycie OSiR Komprachcice

 

 

Konkursy szkolne





Etap szkolny Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego

Do etapu gminnego zakwalifikowali się:

Marek Gogolok – I miejsce  
                                                                                                               
Sonia Gielnik – II miejsce  
                                                                                                                            
Tobiasz Schoenberg – III miejsce

Etap szkolny Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego

Do etapu gminnego zakwalifikowały się:

Paulina Drąg – I miejsce

Sonia Gielnik – II miejsce

Etap szkolny Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

Do etapu gminnego zakwalifikowali się: Marek Gogolok, Natalia Siano, Paulina Drąg

Etap szkolny Wojewódzkiego Konkursu Przyrodniczego

Do etapu gminnego zakwalifikowali się: Sonia Gielnik, Paulina Drąg, Marek Gogolok

Etap szkolny Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

Do etapu gminnego zakwalifikowały się: Emilia Waliczek, Paulina Drąg i Sonia Gielnik  

Konkurs plastyczny „Nauczyciel w oczach dziecka”

Laureaci: Agnieszka Smolin i Seweryn Krawczyk

Konkurs plastyczny „Najpiękniejsze serce walentynkowe”

kategoria: uczniowie klas I-III

I miejsce: Julia Drąg, II miejsce: Adam Hankus, III miejsce: Julia Liguda

kategoria: uczniowie klas IV-VI

I miejsce: Emilia Waliczek, II miejsce: Agnieszka Smolin, III miejsce: Kamil Janoszek

Konkurs plastyczny „Wiosenny krajobraz”

I miejsce: Emilia Waliczek, II miejsce: Karolina Skrzipczyk, III miejsce: Natalia Gogolok. Wyróżnienie: Julia Liguda

Wiosenny Konkurs Językowy

Laureaci: Anastazja Czubek, Natalia Gogolok, Aleksandra Gonsior, Natalia Siano, Ewa Nicze

Konkurs fotograficzny zorganizowany z okazji Dnia Ziemi pn. „Słońce, woda, wiatr i chmury. Oto siła jest natury”

Laureatką została Paulina Drąg (klasa VI) 

Konkurs „Najpiękniejsze zwierzę” zorganizowany z okazji Światowego Dnia Ziemi

Piesek Soni Gielnik

Konkurs „Najpiękniejsza roślina” zorganizowany z okazji Światowego Dnia Ziemi

Juka należąca do Oli Gonsior (kl. IV)

Konkurs „Najpiękniejsza charakterystyka rośliny” zorganizowany z okazji Światowego Dnia Ziemi

Zuzanna Notka (klasa V)

Konkurs „Najpiękniejsza charakterystyka zwierzęcia” zorganizowany z okazji Światowego Dnia Ziemi

Sonia Gielnik (klasa VI)

Etap szkolny Konkursu Pięknego Czytania

W kategorii klas I laureatką została: Karolina Skrzipczyk

W kategorii klas II laureatką została: Anastazja Czubek

W kategorii klas III laureatką została: Wiktoria Garbiec

Szkolny Konkurs Wiedzy o Janie Pawle II

kategoria klas II-III

Adam Hankus – I miejsce

Natalia Gogolok – II miejsce

kategoria klas IV-VI

Natalia Siano – I miejsce

Agnieszka Smolin – II

Paulina Drąg - III

Szkolny Konkurs „Matematyka na szóstkę”

Zwycięzcy: Marek Gogolok, Natalia Siano

 


Zmieniony: Piątek, 18 Lipiec 2014 23:45


 
Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2012/2013 Drukuj Email
Wpisany przez Beata   
Środa, 03 Lipiec 2013 18:58
 Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2012/2013


Konkursy artystyczne


XIV Wojewódzki Festiwal Artystyczny
“Liść Dębu”

Kamil Janoszek – I miejsce „Złoty Liść Dębu” w kat. Soliści

Sonia Gielnik - I miejsce „Złoty Liść Dębu”

VI Międzyszkolny Konkurs Recytatorski w Dąbrowie

Julia Drąg – II miejsce

Karolina Bock - III miejsce

Anastazja Czubek – wyróżnienie

XIX Konkurs Recytatorski w języku niemieckim „Młodzież recytuje poezję”

Sonia Gielnik – IV miejsce w eliminacjach rejonowych (zakwalifikowana do finału)

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Dzieci świata”

Karolina Nowak - II miejsce

Festiwal Piosenki „Jesienne Nutki” - Komprachcice

Natalia Domino, Dominika Liguda, Karolina Bock – III miejsce w kategorii zespoły

XXI Wojewódzki Dziecięcy Festiwal Piosenki - Korfantów’2013

Sonia Gielnik – III miejsce

II Międzyszkolny Przegląd Jasełek - Komprachcice

Zespół z PSP w Domecku - wyróżnienie

V Festiwal Kolęd i Pastorałek

Kamil Janoszek – III miejsce 

X Międzyszkolny Konkurs Kolęd - Domecko

Natalia Gogolok – wyróżnienie

Emilia Waliczek i Teresa Waliczek – wyróżnienie

Sonia Gielnik – III miejsce 

Opolskie Dzieci Śpiewają Kolędy 2012

Kamil Janoszek – nagranie płyty

Konkurs Symboliki Świątecznej „Wielkanocny Kosz” - Świerkle 2013

Teresa Waliczek – I miejsce

Emilia Waliczek - III miejsce

XXI Międzynarodowym Konkursie Plastyki Obrzędowej - Rudniki 2013

Teresa Waliczek – II miejsce

XXII Konkursie Plastyki Obrzędowej „Kroszonki Opolskie 2013”

Emilia Waliczek - wyróżnienie

Gminny Konkurs Wielkanocny

Julia Nicze - I miejsce w kategorii indywidualnej

Agnieszka Smolin – wyróżnienie

XII Gminny Konkurs Ekologiczny „Eko-party”

Julia Nicze - II miejsce w konkursie multimedialnym

Ewa Nicze – III miejsce w konkursie muzycznym

Julia Drąg – III miejsce w konkursie plastycznym

Klasa III – I miejsce w konkursie teatralnym

 

Konkursy przedmiotowe 

 

Wojewódzki Konkurs Matematyczny – etap gminny

Marek Gogolok – II miejsce

Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego – etap gminny

Sylwia Baron - III miejsce

Diecezjalny Konkurs Wiedzy Religijnej ŻAK 2013

Wiktoria Czech – finalistka

Julia Nicze – laureatka

Teresa Waliczek - laureatka

Konkurs Pięknego Pisania

Julia Nicze – II miejsce

Ewa Nicze – III miejsce

Natalia Siano – wyróżnienie

Karolina Nowak – wyróżnienie

Emilia Waliczek - wyróżnienie

Sonia Gielnik – wyróżnienie

Gminny Konkurs Pięknego Czytania „Utwory Juliana Tuwima” w Komprachcicach

Anastazja Czubek – III miejsce

Wiktoria Garbiec – wyróżnienie

Karolina Bock – wyróżnienie

 

Zawody sportowe

  

Bieg Niepodległości zawody gminne

Tobiasz Schoenberg - II miejsce

Tomasz Gala - III miejsce

Indywidualne Zawody Lekkoatletyczne – etap gminny

skok w dal

Tobiasz Schoenberg - I miejsce

Tomasz Gala - III miejsce

Adrian Sosnowski – III miejsce

Nikola Kałdus – III miejsce

biegi 220m

Tobiasz Schoenberg - I miejsce

sztafeta 4x100m chłopcy

Tobiasz Schoenberg - II miejsce

Tomasz Gala - II miejsce

Adrian Sosnowski – II miejsce

Marek Gogolok – II miejsce

sztafeta 4x100m dziewczęta

Nikola Kałdus – II miejsce

Julia Nicze – II miejsce

Paulina Drąg – II miejsce

Sonia Gielnik – II miejsce

biegi 660m

Marek Gogolok – II miejsce

Mini Piłka Siatkowa

2 MIEJSCE  PSP Domecko (drużyna w składzie: Tomasz Gala, Tobiasz Schoenberg, Dawid Kasperek, Adrian Sosnowski, Marek Gogolok)

Mini Piłka Nożna

3 MIEJSCE PSP Domecko (drużyna w składzie: Tomasz Gala, Tobiasz Schoenberg, Dawid Kasperek, Adrian Sosnowski, Marek Gogolok, Mateusz Pawleta,)

Mini Piłka Nożna

2 MIEJSCE PSP Domecko (drużyna w składzie: Paulina Drąg, Sonia Gielnik, Wiktoria Czech, Julia Nicze, Nikola Kałdus, Teresa Waliczek, Izabela Grochocka)

Dwa Ognie klasy 5-6

3 MIEJSCE PSP Domecko (drużyna w składzie: Tomasz Gala, Tobiasz Schenberg, , Adrian Sosnowski, Marek Gogolok, Mateusz Pawleta, Paulina Drąg, Sonia Gielnik, Izabela Grochocka, Julia Nicze, Teresa Waliczek, Nikola Kałdus)

Dwa Ognie klasa 4 i młodsi

4 MIEJSCE PSP Domecko (drużyna w składzie: Dawid Kasperek, Tobiasz Kandziora, Piotr Czech, Mateusz Leja, Paweł Halikowski, Aleksander Sanetra, Nikola Kasik, Emilia Waliczek, Ewa Nicze, Karolina Bock)

Mały Olimpijczyk klasa 4 i młodsi

4 MIEJSCE PSP Domecko (drużyna w składzie: Dawid Kasperek, Tobiasz Kandziora, Piotr Czech, Mateusz Leja, Aleksander Sanetra, Natalia Siano, Emilia Waliczek, Ewa Nicze, Zuzanna Notka, Angelika Miensok)

Mały Olimpijczyk klasy 5 i 6

1 MIEJSCE PSP Domecko (drużyna w składzie: Tomasz Gala, Tobiasz Schenberg, Adrian Sosnowski, Kamil Janoszek, Mateusz Pawleta, Paulina Drąg, Sonia Gielnik, Wiktoria Czech, Julia Nicze, Nikola Kałdus)

Plebiscyt na Najlepszego Sportowca Szkół Podstawowych Gminy Komprachcice

Piotr Czech - Najlepszy sportowiec PSP Domecko w kategorii chłopców klas I – III w Plebiscycie OSiR Komprachcice w roku szkolnym 2012/2013

Angelika Miensok  - Najlepszy sportowiec PSP Domecko w kategorii dziewcząt klas I – III w Plebiscycie OSiR Komprachcice w roku szkolnym 2012/2013

Adrian Sosnowski - Najlepszy Sportowiec Publicznej Szkoły Podstawowej w Domecku w plebiscycie OSiR Komprachcice

Nikola Kałdus - Najlepszy Sportowiec Publicznej Szkoły Podstawowej w Domecku w plebiscycie OSiR Komprachcice

 

Konkursy szkolne

  

Etap szkolny Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego

Do etapu gminnego zakwalifikowały się: Wiktoria Czech, Karolina Nowak

Etap szkolny Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

Do etapu gminnego zakwalifikowali się: Marek Gogolok, Teresa Waliczek, Adrian Sosnowski

Etap szkolny Wojewódzkiego Konkursu Przyrodniczego

Do etapu gminnego zakwalifikowali się: Teresa Waliczek

Etap szkolny Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego

Do etapu gminnego zakwalifikowali się: Sylwia Baron, Marek Gogolok

Etap szkolny Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

Do etapu gminnego zakwalifikowały się: Wiktoria Czech, Julia Nicze, Sylwia Baron

Etap szkolny Międzyszkolnego Konkursu Kolęd

Laureatami zostali w kategorii klas I-III: Natalia Gogolok (klas II)

                                                                   Karolina Bock (klasa III)

Laureatami zostali w kategorii klas IV-VI: Sonia Gielnik (klasa V)

                                                                       Kamil Janoszek (klasa V)

                                                                       Emilia i Teresa Waliczek (klasa IV i VI)

Etap szkolny Konkursu Recytatorskiego – „Dzieci recytują swoje ulubione wiersze”

W kategorii klas I laureatami zostali: Anastazja Czubek, Julia Drąg i Mikołaj Nowiński

W kategorii klas II laureatami zostali: Natalia Gogolok, Mateusz Leja i Aleksander Pawleta

W kategorii klas III laureatami zostali: Karolina Bock, Natalia Domino i Aleksandra Gonsior

Konkurs plastyczny- „Panna Marzanna – i Ty możesz zostać małym projektantem mody”

Laureatami zostali Mateusz Leja (klasa II)  i Paulina Drąg (klas V)

Wyróżnienie zdobył Mikołaj Nowiński (klasa I)

Konkurs fotograficzny zorganizowany z okazji Dnia Ziemi

Laureatkami zostały Emilia Waliczek (klasa IV) oraz Sylwia Baron (klas VI)

Konkurs „Najpiękniejsze zwierzę” zorganizowany z okazji Światowego Dnia Ziemi

Zwierzę Pawła Halikowskiego (klasa III)

Konkurs „Najpiękniejsza roślina” zorganizowany z okazji Światowego Dnia Ziemi

Roślina Emilii Waliczek (klasa IV)

Konkurs „Najpiękniejsza charakterystyka rośliny” zorganizowany z okazji Światowego Dnia Ziemi

Teresa Waliczek (klasa VI)

Konkurs „Najpiękniejsza charakterystyka zwierzęcia” zorganizowany z okazji Światowego Dnia Ziemi

Ewa Nicze (klasa IV)

Etap szkolny Konkursu Pięknego Czytania

W kategorii klas I laureatką została: Anastazja Czubek

W kategorii klas II laureatką została: Wiktoria Garbiec

W kategorii klas III laureatką została: Karolina Bock

 Szkolny Konkurs Matematyczny „Mistrz liczenia”

W roku szkolnym 2012/2013 tytuł „Mistrza liczenia” zdobyła uczennica klasy 4 Natalia Siano

Szkolny Konkurs dla klas IV – VI „Agent Matematyczny”

Karolina Nowak – I miejsce

Teresa Waliczek – II miejsce

Adrian Sosnowski – III miejsce


Zmieniony: Piątek, 05 Lipiec 2013 21:19


 
Nasze osiągnięcia - rok szkolny 2011/2012 Drukuj Email
Wpisany przez Beata   
Piątek, 29 Czerwiec 2012 00:00
Osiągnięcia uczniów
w roku szkolnym 2011/2012



MIĘDZYNARODOWY KONKURS PLASTYKI OBRZĘDOWEJ

Teresa Waliczek –
wyróżnienie, Emilia Waliczek- wyróżnienie

 
 

Turniej PIŁKI NOŻNEJ z okazji 9urodzin OSiRU w Komprachcicach

drużyna PSP DOMECKO zajęła II miejsce


 

III Przegląd Piosenki Religijnej w Komprachcicach

Emilia Waliczek zdobyła Grand Prix



IX Międzyszkolny Konkurs Kolęd

Emilia Waliczek - I miejsce w kategorii klas I-III, Kamil Janoszek – wyróżnienie
 
 

                                                                                                      

 
IV Festiwal Kolęd i Pastorałek „HEJ KOLEDA KOLEDA”KOMPRACHCICE

III miejsce zespół Animos (E. i T. Waliczek), i II miejsce-Kamil Janoszek

 

Międzyszkolny Konkurs Recytatorski

Zuzanna Notka – wyróżnienie


 

XIII Wojewódzki Festiwal Artystyczny „Liść Dębu”

Kamil Janoszek – wyróżnienie


 

Międzyszkolny Konkurs Recytatorski Poezji J. Twardowskiego

Ewa Nicze – II miejsce



XXI Wojewódzki Dziecięcy Festiwal Piosenki (soliści klas I-III)

Emilia Waliczek–wyróżnienie


 

Festiwal Piosenki „Jesienne nutki”

Natalia Siano i Ewa Nicze – wyróżnienie. Emilia Waliczek – I miejsce i Teresa Waliczek IImiejsce


 

Konkurs Symboliki Świątecznej „Wielkanocny Kosz” GMINA DOBRZEŃ WIELKI

Teresa Waliczek
– I miejsce,  Emilia Waliczek II miejsce


 

XXI Konkurs Plastyki Obrzędowej „Kroszonki Opolskie 2012”

Teresa Waliczek- wyróżnienie


 

Gminny Konkurs Kroszonkarski

Teresa Waliczek - I miejsce (kat :IV-VI) i Emilia Waliczek-I miejsce (kat :I-III)


 

  Ogólnopolski Konkurs Plastyczny pod hasłem „20lat  Straży Pożarnej”

na etapie gminnym Sylwia Baron-II miejsce i Karolina Nowak-I
miejsce,.
Dawid Kasperek- I miejsce i wyróżnienie na
etapie powiatowym  

 

Konkurs Plastyczny „Namaluj poezję”

Agnieszka Smolin
- III miejsce i Karolina Bock- II miejsce



MIEDZYSZKOLNY Konkurs Recytatorski –Dąbrowa

Aleksander Pawleta- II miejsce, Julia Liguda - 
III miejsce
 

 

Turniej DWA OGNIE

Drużyna PSP Domecko-klasa IV i III  (I miejsce)


 

Zawody –siatkówka I miejsce grupa chłopców z klasy VI na etapie gminnym,
III miejsce grupa chłopców z klasy IV na etapie powiatowym


 

Międzyszkolny Przegląd Jasełek

I miejsce grupa z PSP Domecko

 

I BIEG NIEPODLEGŁOŚCI o Puchar Wójta Gminy Komprachcice

Dawid Kasperek (II miejsce w kategorii kl.  I-III) i Marcin Pawleta (III miejsce w kategorii kl. IV-VI)

 

Etap gminny Wojewódzkiego Konkursu z J. niemieckiego

Sylwia Baron - II miejsce


Etap gminny Wojewódzkiego Konkursu Historycznego

III miejsce - Kacper Brzdąk 


Etap gminny Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego

II miejsce Kacper Brzdąk


 

Konkurs Piosenki Obcojęzycznej „Europejska nutka”

III miejsce Julia Liguda, Natalia Domino, Karolina Bock

 

Eko party – I miejsce w konkursie na najlepsze przedstawienie teatralne- kl. III


Konkurs Piosenki Ekologicznej EKO PARTY

Kamil Janoszek w kategorii IV-VI –I miejsce, Nikola Kałdus i Viktoria Czech- III miejsce;
 Ewa Nicze - II miejsce w kategorii I-III
  

 

Konkurs na logo Eko-party

Marcin Pawleta 
( I miejsce), Natalia Siano ( III miejsce),  Szymon Gala (III miejsce), Paulina Drąg (wyróżnienie)


  

Zawody wędkarskie zorganizowane z okazji Dnia Dziecka

Paweł Pawleta (II miejsce), Dominik Schoenberg (V miejsce)



Gminne Zawody Strażackie

Grupa dziewcząt z PSP Domecko- III miejsce i grupa chłopców z PSP Domecko - III miejsce



Gminny Konkurs Pięknego Czytania - Komprachcice

Karolina Bock (kl. 2) -
I miejsce, Wiktoria Garbiec (kl. 1) - II miejsce, Emilia Waliczek (kl. 3) - III miejsce

 


Zmieniony: Środa, 26 Czerwiec 2013 19:13


 
Nasze osiągnięcia - rok szkolny 2010/2011 Drukuj Email
Wpisany przez Beata   
Wtorek, 28 Czerwiec 2011 00:00

OSIĄGNIĘCIA  UCZNIÓW

W ROKU SZKOLNYM 2010/2011

 

KL . I  

Natalia Domino

II miejsce Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim w Dąbrowie

II miejsce Gminnym Konkursie Recytatorskim w Ochodzach

Karolina Bock

III miejsce Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim w Dąbrowie

I miejsce w Gminnym Konkursie Pięknego Czytania w Komprachcicach

Agnieszka Smolin

I miejsce w Gminnym  Konkursie Plastycznym w Ochodzach

Dominika Liguda

III miejsce w konkursie „Impresje muzyczne” – XII Wojewódzki Festiwal  Artystyczny – Dąbrowa 2011

Aleksandra Gonsior

Wyróżnienie  w X  Ekoparty w konkursie plastycznym

 

KL .II


Ewa Nicze

III miejsce Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim w Dąbrowie

II miejsce w III Gminnym Konkursie Recytatorskim klas I - III

Zuzanna Notka

III miejsce w Gminnym  Konkursie Plastycznym w Ochodzach

Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim w Dąbrowie

Natalia Siano

Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim w Dąbrowie

Emilia Waliczek

II  miejsce na  XII  Wojewódzkim Festiwalu Artystycznym „Liść Dębu”  w kategorii klas IV – VI

„ Srebrny Liść Dębu” w Dąbrowie

III  miejsce w Gminnym Konkursie Pięknego Czytania w Komprachcicach

Wyróżnienie w X  Tułowickim Festiwalu „Piosenki z serduszkiem”

II miejsce w X  Ekoparty w konkursie plastycznym w kategorii klas I – III

Wyróżnienie w XII Przeglądzie Piosenki Religijnej

I miejsce w VIII Międzyszkolnym Konkursie Kolęd w Domecku

Wyróżnienie w XII Wojewódzkim Festiwalu Artystycznym  „Liść Dębu”

II miejsce w Gminnym Konkursie Kroszonkarskim w kategorii klas młodszych 

 

KL. III


Kamil Janoszek

I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim

I miejsce na  XII  Wojewódzkim Festiwalu Artystycznym „Liść Dębu”  w kategorii soliści klas I – III

III miejsce w X Gminnym Ekologicznym Konkursie Piosenki kl. I – III w Chnielowicach

Paulina Drąg

Wyróżnienie w X Gminnym Ekologicznym Konkursie Plastycznym w Chmielowicach

Wyróżnienie w III Gminnym Konkursie Plastycznym kl. I – III w Ochodzach

Wyróżnienie w kategorii kl. III  w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim w Dąbrowie

I miejsce w Gminnym Konkursie Pięknego Czytania w Komprachcicach

III miejsce na  XII  Wojewódzkim Festiwalu Artystycznym „Liść Dębu”  w Dąbrowie w kategorii kl. I - III

Sonia Gielnik

III miejsce w III  Gminnym Konkursie Recytatorskim  kl. I – III w Ochodzach

II miejsce w kategorii kl. III  w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim w Dąbrowie

Wyróżnienie na  XII  Wojewódzkim Festiwalu Artystycznym „Liść Dębu”  w Dąbrowie w kategorii soliści klas IV – VI

Sonia Gielnik,  Kamil Janoszek,  Paulina Drąg

I miejsce w X Gminnym Ekologicznym Konkursie Piosenki kl. I – III

Kamil Janoszek i Paulina Drąg

I miejsce na III Festiwalu Piosenki Obcojęzycznej „ Europejska  nutka”

Cała klasa III

I miejsce w Gminnym Ekologicznym Konkursie Teatralnym kl. I – III
 

KL. IV


Teresa Waliczek

Wyróżnienie w X Gminnym Ekologicznym Konkursie fotograficznym

Wyróżnienie w XII  Wojewódzkim Festiwalu Artystycznym „Liść Dębu”  w Dąbrowie w kategorii soliści klas IV – VI

II miejsce w Konkursie Symboliki Ś świątecznej „Wielkanocny Kosz”

II miejsce w duecie z siostrą Emilią w XII  Wojewódzkim Festiwalu Artystycznym „Liść Dębu”

Karolina Nowak

I miejsce w Gminnym Konkursie Kroszonkarskim w kategorii klas starszych

Wiktoria Czech

II miejsce w konkursie piosenki na X Gminnym Eko - party

Julia Nicze

Wyróżnienie w X Gminnym Ekologicznym Konkursie Fotograficznym na Eko - party 

 

KL. V


Kacper Brzdąk i Marcin Pawleta

Wyróżnienie na X Eko – party w Chmielowicach w konkursie fotograficznym

 

                                            


Zmieniony: Wtorek, 09 Kwiecień 2013 16:52


 
Nasze osiągnięcia - rok szkolny 2009 - 2010 Drukuj Email
Wpisany przez Beata   
Poniedziałek, 01 Marzec 2010 13:21
WRZESIEŃ 2009r.

Biegi przełajowe - etap gminny

klasa I
Dawid Kasperek - I miejsce
Karolina Czaja - II miejsce

klasa II
Paulina Drąg - II miejsce
Sonia Gielnik - III miejsce
Tobiasz Schoenberg - I miejsce
Tomasz Gala - II miejsce

klasa III
Nikola Kałdus - II miejsce
Julia Nicze - III miejsce

klasa IV
Marcin Pawleta - III miejsce

klasa VI
Marek Buhl - I miejsce
Adrianna Kaduk - II miejsce

Indywidualne Szachowe Mistrzostwa PSS Społem Opole w grze błyskawicznej P-5

Krzysztof Waliczek ( kl. VI ) - II miejsce

Olimpiada Sportowa w Komprachcicach

Z okazji 7-lecia OSiRu odbyła się olimpiada sportowa dla klas szóstych, sponsorowana przez Niemieckie Towarzystwo Oświatowe Jugendforummłodych w Ochodzach. Drużyna szóstoklasistów z Naszej Szkoły zdobyła pierwsze miejsce. Nagrodą była wycieczka dla całej szkoły do Brzegu do Zamku Piastów Śląskich.



 
PAŹDZIERNIK 2009r.

XI Przegląd Piosenki Religijnej w Komprachcicach

Emilia Waliczek ( kl. I ) - I miejsce w kategorii soliści do lat 14
duet rodzinny Teresa i Krzysztof Waliczek - I miejsce w kategorii zespołów do lat 14

Piłka nożna - etap gminny

drużyna w składzie: M. Buhl, P. Buhl, D. Schoenberg, M. Pawleta, K. Waliczek - III miejsce




LISTOPAD 2009r.

II Festiwal Piosenki "Jesienne nutki" w Komprachcicach

kategoria: klasy I - III
Emilia Waliczek (kl. I) - I miejsce
Kamil Janoszek (kl.II) - II miejsce

kategoria: klasy IV - VI
Teresa Waliczek - II miejsce


XIV Festiwal Pieśni Religijnej Azoty 2009

Emilia Waliczek ( kl. I ) - wyróżnienie w kategorii soliści do lat 14
duet rodzinny Teresa i Krzysztof Waliczek - III miejsce w kategorii zespoły do lat 14

 
I Turniej Szachowy Kameleon Cup w Opolu

Krzysztof Waliczek ( kl. VI ) - III miejsce w kategorii amatorów




GRUDZIEŃ 2009r.

Mikołajkowy Turniej Badmintona

kategoria: klasy I - III
drużyna w składzie: N. Kałdus, T. Waliczek, K. Nowak, S. Gielnik, M. Pawleta, K. Janoszek - I miejsce


Dwa Ognie - etap gminny

drużyna w składzie:
K. Brzdąk, P. Buhl, S. Gala, P. Pawleta, D. Schoenberg, I. Kobienia, P. Kobienia, S. Gielnik, P. Drąg, J. Nicze - I miejsce

III Krajowy Festiwal Badmintona w Opolu

kategoria: skrzaty (dziewczęta)
Teresa Waliczek - I miejsce

kategoria: młodzież (dziewczęta)
Agnieszka Szwalbe - III miejsce

kategoria: młodzież (chłopcy)
Krzysztof Waliczek - I miejsce
Marcin Pawleta - II miejsce
Krzysztof Michałowicz - III miejsce

Piłka siatkowa dziewczęta - etap gminny

drużyna w składzie: A. Szwalbe, K. Sanetra, L. Sanetra, A. Kościółek, A. Rosenberger - III miejsce

Piłka siatkowa chłopcy - etap gminny

drużyna w składzie: M. Buhl, P. Buhl, M. Pawleta, K. Waliczek - III miejsce




STYCZEŃ 2010r.

VII Międzyszkolny Konkurs Kolęd w Domecku

kategoria: klasy I - III
Emilia Waliczek ( kl. I ) - I miejsce
Sonia Gielnik ( kl. II ) - III miejsce

kategoria: klasy IV - VI
duet rodzinny Teresa i Krzysztof Waliczek - wyróżnienie

III Festiwal Kolęd i Pastorałek w Komprachcicach

kategoria: soliści do lat 14
Kamil Janoszek ( kl. II ) - I miejsce
Emilia Waliczek ( kl. I ) - III miejsce

Turniej Szachowy o mistrzostwo Stycznia - Agencja Strateg

Krzysztof Waliczek ( kl. VI ) - II miejsce

Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego - etap gminny

klasa VI
Justyna Kasperek - II miejsce

Wojewódzki Konkurs Przyrodniczy - etap gminny

klasa VI
Krzysztof Waliczek - III miejsce


Wojewódzki Konkurs Polonistyczny - etap gminny

klasa VI
Laura Sanetra - III miejsce

Wojewódzki Konkurs Matematyczny - etap gminny

klasa VI
Krzysztof Waliczek - II miejsce




LUTY 2010r.

IX Tułowicki Festiwal "PIOSENKI Z SERDUSZKIEM"


kategoria: uczniowie szkół podstawowych
Emilia Waliczek ( kl. I ) - III miejsce
Krzysztof Waliczek ( kl. VI ) - wyróżnienie




MARZEC 2010r.

Cykl turniejów szachowych "Zostań Szachowym Mistrzem" - Prudnik 2010

Krzysztof Waliczek ( kl. VI ) - III miejsce ( III m-ce w I turnieju i II m-ce w III turnieju )

Międzyszkony Konkurs Recytatorski w Dąbrowie

kategoria: klasy I
Ewa Nicze - III miejsce
Emilia Waliczek - wyróżnienie

kategoria: klasy II
Sonia Gielnik - I miejsce
Kamil Janoszek - III miejsce

Gminny Konkurs Kroszonkarski w Ochodzach

Teresa Waliczek (kl. III) - I miejsce

Konkurs Symboliki Świątecznej "Wielkanocny Kosz" - Świerkle

Teresa Waliczek (kl. III) - II miejsce

XIX Wojewódzki Konkurs Plastyki Obrzędowej "Kroszonki Opolskie 2010r." w Bierkowicach

Teresa Waliczek (kl. III) - wyróżnienie




KWIECIEŃ 2010r.

II Gminny Konkurs Plastyczny w Ochodzach

kategoria: klasy I
Natalia Siano - III miejsce

kategoria: klasy II
Paulina Drąg - II miejsce

kategoria: klasy III
Karolina Nowak - III miejsce

II Gminny Konkurs Recytatorski w Ochodzach

kategoria: klasy I
Ewa Nicze - I miejsce

kategoria: klasy II
Kamil Janoszek - I miejsce



MAJ 2010r.

XI Wojewódzki Festiwal Artystyczny "Liść Dębu" w Dąbrowie
kategoria: duety, klasy IV - VI
duet rodzinny Teresa i Krzysztof Waliczek - II miejsce "Srebrny Liść Dębu"

IX Eko - party "Zieleń wokół nas" - Komprachcice

Konkurs na przedstwienie teatralne
zespół teatralny z klas II i III - III miejsce

zespół teatralny z klas IV i V - I miejsce
Konkurs piosenki ekologicznej
kategoria: klasy I - III
Wiktoria Czech (kl. III) - III miejsce

kategoria: klasy IV - VI
Piotr Buhl (kl. IV) - III miejsce

Konkurs plasyczny "Wiatr, wypadek, ogień, woda - strażak zawsze rękę poda" - Opole (etap powiatowy)

kategoria: klasy I - III
Kamil Janoszek (kl. II) - I miejsce

kategoria: klasy IV - VI
Justyna Kasperek (kl. VI) - I miejsce


IV Dąbrowski Festiwal Piosenki Maryjnej - TOTUS TUUS    ( Dąbrowa Górnicza)

Emilia Waliczek  (kl. I) - III miejsce
 


Zmieniony: Niedziela, 30 Maj 2010 07:18


 
Nasze osiągnięcia - rok szkolny 2008-2009 Drukuj Email
Wpisany przez Beata   
Wtorek, 30 Czerwiec 2009 00:00

OSIĄGNIĘCIA  UCZNIÓW

W ROKU SZKOLNYM

2008/2009


KL . I

Sonia Gielnik

I miejsce w Gminnym Konkursie Recytatorskim w Dąbrowie

III miejsce w I Gminnym Konkursie Recytatorskim w Ochodzach

Paulina Drąg

III miejsce w Gminnym Konkursie Pięknego Czytania w Komprachcicach

Kamil Janoszek

II miejsce w   Gminnym Konkursie Recytatorskim w Dąbrowie

 

KL .II

Karolina Nowak

I miejsce w Gminnym Konkursie Plastycznym  „ Klęska , powódź czy huragan  Straż Pożarna  ci pomaga ” – Komprachcice

Teresa Waliczek

III miejsce w Gminnym Konkursie Plastycznym  „ Klęska , powódź czy huragan  Straż Pożarna  ci pomaga ” – Komprachcice

Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim w Dąbrowie

I miejsce w Gminnym Konkursie Kroszonkarskim w Ochodzach

II miejsce „ Srebrny Liść Dębu” w X Wojewódzkim Festiwalu Artystycznym w Dąbrowie

Wiktoria Czech

Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim w Dąbrowie

I miejsce „ Złoty Liść Dębu” w X Wojewódzkim Festiwalu Artystycznym „Liść Dębu” w Dąbrowie

I miejsce w VIII Gminnym Ekologicznym Konkursie Piosenki „Życie w kropli wody”

Wyróżnienie w Konkursie Literackim z okazji Dnia Dziecka w Opolu

I miejsce w Konkursie Pięknego Czytania w Komprachcicach

Julia Nicze

III miejsce w I Gminnym Konkursie Recytatorskim w Ochodzach

II miejsce w Konkursie Literackim z okazji Dnia Dziecka w Opolu

Andrea Rimpler

I miejsce w I Gminnym Konkursie Plastycznym w Ochodzach

KL. III

Magdalena Sadło

II miejsce w Gminnym Konkursie Ortograficznym

III miejsce w Gminnym Konkursie Pięknego Czytania

Uczniowie klasy III zajęli:

 II miejsce w VIII  Eko – party w Komprachcicach za przedstawienie teatralne   „Nie ma życia bez wody”

 

KL. V

Justyna Kasperek

Udział w eliminacjach rejonowych XV Konkursu Recytatorskiego w języku niemieckim „  Młodzież recytuje poezję”

Krzysztof Waliczek

Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie  „Kangur matematyczny”

II miejsce w cyklu pięciu turniejów Klubu Szachowego Społem w Opolu

Udział w VIII Festiwalu Pieśni Maryjnej „Studzionka 2009”

III miejsce w eliminacjach gminnych w biegu na 60 m.

II miejsce w duecie z siostrą Teresą w kategorii „solista do lat 14” w III Dąbrowskim Festiwalu Piosenki Maryjnej „Totus Tuus”

Adrianna Kaduk

II miejsce w biegu na 600 m. (eliminacje gminne)

KL. VI

Sandra Piechatzek

V miejsce w finale Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego dla szkół podstawowych

II miejsce w finale XV  Konkursu Recytatorskiego w języku niemieckim „  Młodzież recytuje poezję”

Michał Szymaniec

Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie „ Kangur Matematyczny”


Zmieniony: Wtorek, 09 Kwiecień 2013 16:56


 
Osiągnięcia kl. VI rok szkolny 2007/2008 Drukuj Email
Wpisany przez Agnieszka   
Czwartek, 28 Sierpień 2008 00:00

W roku szkolnym 2007/2008 szkoła osiągnęła wybitny wynik na sprawdzianie kl.VI. W skali wszystkich szkół województwa opolskiego uzyskała czwarte miejsce, a biorąc pod uwagę szkoły publiczne ( wyłączając szkoły niepubliczne tj. prywatne oraz stowarzyszeniowe) okazała się najlepsza kl. VI zdobyła 31,4 pkt. (średnia klasy).


Zmieniony: Piątek, 12 Wrzesień 2008 17:00


 




Uzywamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: swiadczenia uslug, statystyk.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawien Twojej przegladarki oznacza, ze beda one umieszczane w Twoim urzadzeniu koncowym.
Pamietaj, ze zawsze mozesz zmienic te ustawienia. Szczegoly znajdziesz w Polityce Prywatnosci.