Aktualności z oddziału przedszkolnego
Dzień Babci i Dziadka Drukuj Email
Czwartek, 19 Luty 2009 18:14

5 Lutego nasze Przedszkolaki gościły swoje Babcie i Dziadków. Z okazji ich świeta zaprezentowały program artystyczny, po czym odbyły sie wspólne konkursy. Zwieńczeniem całości był słodki poczęstunek.

zapraszamy do galerii

opracowanie: Elżbieta Zuwalska & Małgorzata Trabuć

Zmieniony: Poniedziałek, 02 Marzec 2009 16:37

Tradycja i zabawa w gronie najmłodszych Drukuj Email
Czwartek, 15 Styczeń 2009 16:20

Andrzejki 2008
Dnia 28.11.2008 roku w naszym przedszkolu odbyły się andrzejki. „Hokus – pokus, czary – mary” – była wyśmienita zabawa, tańce, wróżby i najważniejsza atrakcja – lanie wosku. Każdy przedszkolak osobiście podtrzymywał zaczarowany klucz z dużym oczkiem, przez który lano roztopiony wosk. Z powstałych kształtów odczytywaliśmy przyszłośc dzieci.

Mikołaj 2008
Pomimo braku białego puchu, jak zwykle 6 grudnia przybył do naszego przedszkola Mikołaj. Mikołaj rozmawiał z dziećmi, wysłuchał przygotowanych wierszy i piosenek, a co najważniejsze rozdawał każdemu prezenty. Dzieci były szczęśliwe i z uśmiechem żegnały gościa, prosząc, by wrócił do nas za rok.

Wigilia 2008
17.12.2008 roku odbyło się spotkanie wigilijne. Do przedszkola przybyli rodzice dzieci i nawet całe rodziny. Atmosfera świąteczna udzieliła się wszystkim. Były wzajemne życzenia, łamanie się opłatkiem. Dzieci przedstawiły jasełka i obdarowały swoich rodziców pięknymi aniołkami.

Herodziki 2009
04.01.2009 roku nasze przedszkole brało udział w Przeglądzie Jasełek „Herodziki 2009” w Komprachcicach. Dzieci zaprezentowały jasełka przed rówieśnikami z innych przedszkoli oraz zebranymi rodzicami.

Bal karnawałowy 2009
07.01.2009 roku odbył się w naszym przedszkolu wielki bal karnawałowy. Bawiliśmy się wspólnie przy muzyce, w specjalnie przygotowanych na tę okazję strojach balowych. Tańce przeplatały zabawy prowadzone przez wodzireja, który przygotował wiele atrakcji, takich jak: „wielka wojna piankowa”, szukanie Stworka – Potworka w tunelu.

opracowanie: Elżbieta Zuwalska  &  Małgorzata Trabuć

Zmieniony: Czwartek, 02 Kwiecień 2009 16:57